LinkedSparx The Box Kit 16pc Smart LED RGB Square Lights with Letter Slides | White - New
R999.00 Original price was: R999.00.R649.00Current price is: R649.00.
HP Elitebook 840 G11 | 14-inch FHD | Ultra 7 155U | 64GB RAM | 1TB - New
R49,999.00 Original price was: R49,999.00.R29,999.00Current price is: R29,999.00.
Lenovo ThinkPad T14 | 14-inch | 13th Gen i7-1365U | 16GB RAM | 512GB SSD – New
R41,999.00 Original price was: R41,999.00.R25,499.00Current price is: R25,499.00.
ThinkPad T14 Gen 4
Highly configurable powerhouse
- 14″ business laptop powered by up to Intel vPro®
- Highly configurable with an emphasis on security & speed
- Environmentally responsible with the use of recycled materials, plastic-free packaging, & reduced-emissions during manufacturing
- Lightning-quick memory, storage, & connectivity, including optional 4G LTE
- Supports up to 4 independent monitors
Out of stock
Compare
Description
| Condition | New Sealed |
| Display | 14″ WUXGA |
| Processor | 13th Generation Intel® Core™ i7-1365U vPro® Processor(Core™ i7-1365U vPro®) |
| RAM | 16 GB DDR5-5600 |
| Storage | M.2 512GB PCIe NVMe Solid State Drive |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Colour | Black |
| Ports | 1x 2 x USB 4.0 Type-C with PD & DP (Thunderbolt); 2 USB 3.2 Gen 1; 1 x HDMI 2.0b; Kensington lock; 1 RJ45 (rear); Headphone & Microphone combo Jack |
| Packaging | Original |
| Warranty | 1 Year ( In case you have an issue with your computer, EveryMonday will facilitate the repair for you by sending it to the Authorised Distributor for repairs) |
Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 32 × 8 cm |
FAQ
Content missing
