“Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5-inch 2560 x 1440p QHD 16:9 60Hz IPS WLED Monitor – New Open Box” has been added to your basket. View basket
HP Elitebook 840 G11 | 14-inch FHD | Ultra 7 155U | 64GB RAM | 1TB - New
R49,999.00 Original price was: R49,999.00.R29,999.00Current price is: R29,999.00.
Dell Inspiron 7430 2-in-1 Laptop 14-inch FHD+ | Intel Core i7-1355U | 16GB RAM | 512GB SSD - Pre Owned
R29,999.00 Original price was: R29,999.00.R15,500.00Current price is: R15,500.00.
Dell Latitude 5440 14-inch FHD | Intel Core i7-1355U | 32GB RAM | 512GB SSD | 4G LTE | Silver – New (5 units only)
R35,999.00 Original price was: R35,999.00.R20,999.00Current price is: R20,999.00.
Out of stock
Compare
Description
| Condition | These machine are new and sealed |
| Display | 14.0″ FHD (1920×1080) Non-Touch, AG, IPS, 250 nits, FHD Cam, WLAN |
| Processor | 13th Gen Intel Core i7-1355U ( 12 MB cache, 10 cores, 12 thre ads, up to 5.0 GHz Turbo) |
| RAM | 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 3200 M T/s, dual-channel, Non-ECC |
| Storage | M.2 512GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive |
| Graphics | Intel® Iris® Xe graphics |
| OS | Windows 11 Pro |
| Colour | Silver |
| Ports |
|
| Packaging | Original – Sealed Sealed |
| Warranty | 1 Year ( In case you have an issue with your computer, EveryMonday will facilitate the repair for you by sending it to the Authorised Distributor for repairs) |
Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 15 cm |
Dell Latitude 5440 14-inch FHD | Intel Core i7-1355U | 32GB RAM | 512GB SSD | 4G LTE | Silver - New
Content missing
