“Dell Inspiron 7430 2-in-1 Laptop 14-inch FHD+ | Intel Core i7-1355U | 16GB RAM | 512GB SSD – Pre Owned” has been added to your basket. View basket
Alienware AW510K Low Profile RGB Mechanical Gaming Keyboard
R2,999.00 Original price was: R2,999.00.R2,499.00Current price is: R2,499.00.
HP EliteBook 860 G11 | 16-inch WUXGA | Ultra 7 155H | 16GB RAM | 512GB SSD | Windows 11 Pro - New
R39,999.00 Original price was: R39,999.00.R20,999.00Current price is: R20,999.00.
HP EliteBook 6 G1i Notebook | 14-inch | Ultra 7 265U | 512GB SSD | 16GB RAM | Silver – New
R37,999.00 Original price was: R37,999.00.R22,999.00Current price is: R22,999.00.
HP EliteBook 6 G1i Notebook | 14-inch | Ultra 7 265U | 512GB SSD | 16GB RAM | Silver – New
5 in stock
Compare
SKU:
17em000_sha
Categories: Computers, Gamers & Designers, HP, Laptops, Promotion, Windows
Tags: all channels, designing, HP, HP SPECTRE
Description
| Condition | New |
| Display | 35.6 cm (14.0 in) diagonal, WUXGA (1920 x 1200), LCD, UWVA, antiglare, WLED, Low Blue Light, and Low Power, 400 nits, 100% sRGB |
| Processor | Up to 5.3 GHz Max Turbo frequency
12 NPU TOPS, 12 Cores and 12 MB Smart cache, Supports Intel SIPP/vPro Enterprise |
| RAM | 16 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 8 GB) |
| Storage | 512 GB PCIe Gen 4.0 x4 NVMe TLC SSD |
| Graphics | Intel Graphics (intergrated) |
| OS | Windows 11 Pro |
| Colour | Silver |
| Ports | Left side:
(2) Thunderbolt 4 with USB Type-C ports; 40 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1) (1) USB 3.2 Gen 1.0 Type-A port; 5 Gbps signaling rate (powered) (1) HDMI 2.1 (1) Headphone/microphone combo jack Right side: (1) USB 3.2 Gen 1.0 Type-A port; 5 Gbps signaling rate (powered) (1) RJ-45 Ethernet port |
| Packaging | Original |
| Warranty | 1 Year Warranty In case you have an issue with your computer, EveryMonday will facilitate the repair for you by sending it to the Authorised Distributor for repairs. |
Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 33 × 13 cm |
HP EliteBook 6 G1i Notebook | 14-inch | Ultra 7 265U | 512GB SSD | 16GB RAM | Silver - New
Content missing
