“Apple MacBook Pro 14-Inch M4 Pro | 14-Core CPU 20-Core GPU | 48GB Unified RAM | 1TB SSD | Space Black – New” has been added to your basket. View basket
HP Elitebook 840 G11 | 14-inch FHD | Ultra 7 155U | 64GB RAM | 1TB - New
R49,999.00 Original price was: R49,999.00.R29,999.00Current price is: R29,999.00.
Dell Inspiron 7430 2-in-1 Laptop 14-inch FHD+ | Intel Core i7-1355U | 16GB RAM | 512GB SSD - Pre Owned
R29,999.00 Original price was: R29,999.00.R15,500.00Current price is: R15,500.00.
CORSAIR DOMINATOR® PLATINUM RGB 64GB (2x32GB) DDR5 DRAM 5200MT/s CL40 Memory Kit – New
R5,999.00 Original price was: R5,999.00.R3,999.00Current price is: R3,999.00.
Out of stock
Compare
Description
| Heat Spreader | Aluminum |
|---|---|
| LED Lighting | RGB |
| Memory Series | DOMINATOR RGB DDR5 |
| Memory Size | 32GB X2 |
| Performance Profile | XMP 3.0 |
| SPD Speed | 4000MHz |
| Tested Latency | 40-40-40-77 |
| Tested Speed (Up To) | 5200 |
| Memory Color | BLACK |
| Memory Compatibility | Intel 600 Series,Intel 700 Series |
| Memory Detail Compatibility | Intel 600 Series,Intel 700 Series |
|---|---|
| Memory Type | DDR5 |
| Package Memory Format | DIMM |
| Package Memory Pin | 288 |
| SPD Latency | 32-32-32-64 |
| SPD Voltage | 1.1V |
| Tested Voltage | 1.25V |
| Single / Multi-Zone Lighting | Dynamic MultiZone |
| Weight | 0.244 |
| Warranty | 3 Year |
FAQ
Content missing
