“Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5-inch 2560 x 1440p QHD 16:9 60Hz IPS WLED Monitor – New Open Box” has been added to your basket. View basket
WINX 2.5" Fast Type C | Black | 1TB SSD
R2,199.00 Original price was: R2,199.00.R1,799.00Current price is: R1,799.00.
Apple MacBook Pro 16-inch M2 Max | 12‑Core CPU and 32‑Core GPU | 32GB RAM | 1TB SSD | Space Grey – New
R86,999.00 Original price was: R86,999.00.R69,900.00Current price is: R69,900.00.
Out of stock
Compare
Categories: Computers, Apple, Gamers & Designers, Macbook Pro, Promotion
Tags: all channels, apple, designing, featured, macbook
Description
| Condition | New |
| Display | Liquid Retina XDR display | 16.2-inch (diagonal) 3456-by-2234 native resolution at 254 pixels per inch |
| Processor | Apple M2 Max chip. 12-core CPU with 8 performance cores |
| RAM | 32GB unified memory |
| Storage | 1TB SSD |
| Graphics | 32-core GPU 16-core Neural Engine 400GB/s memory bandwidth |
| OS | Mac OS Monterey 12.x |
| Colour | Space Gray |
| Ports | SDXC card slot | HDMI port | 3.5 mm headphone jack | MagSafe 3 port | Three Thunderbolt 4 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s) |
| Packaging | Original Sealed |
| Warranty | 1 Year (In case you have an issue with your computer, Every Monday will facilitate the repair for you by sending it to the Authorised Distributor for repairs.) |
Additional information
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 15 cm |
FAQ
Content missing
